857852998

Revoluční způsob epilace

Ušetřete za žiletky, vosk a drahé depilační přístroje. Odpusťte si bolest, záněty ze zarůstajících chloupků.

Vhodné od 18 let věku

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zcela bezbolestná epilace laserem MOTUS AX

  • velmi rychlé ošetření
  • na každý typ pleti (i na opálenou)
  • nízký počet návštěv - pro dosažení maximálního účinku je třeba ošetření několikrát opakovat s odstupem 4-8 týdnu (podle fototypu) 

Princip činnosti alexandritového laseru

Působení laseru je založeno na principu selektivní fototermolýzy. Světelná vlna se vstřebává specifickým vlasovým pigmentem - melaninem. Při přeměně světelné energie na tepelnou dochází k nahřátí vlasového folikulu. Vlivem vysoké teploty se ničí okolní buňky matrixu (růstová oblast vlasu) a cévky, které zásobují vlasový folikul. Zbytky tepla se šíří do okolních tkání, ale negativní vliv na ně nemají.

Proč ošetření několikrát opakovat?

Na základě vědeckých studií je obvykle ve fázi anagenu (růstová fáze) pouze 20-30% chloupků. Výjimkou je horní ret, kde rostoucí chloupky dosahují až 65% . To je důvodem proč je pro dosažení maximálního účinku třeba zákrok opakovat několikrát s odstupem 4-8 týdnů. (podle fototypu). Zkušeností je, že i po dokonalé epilaci je ošetření nutné asi jedenkrát ročně opakovat, neboť se občas nějaký chloupek objeví.

Darujte EPILACi

Udělejte radost svým blízkým. Darujte EPILACI. Konec holení 🙂 Bezkonkurenční ceny.

Nebaví Vás se pravidelně holit? Depilace voskem je dosti bolestivá.  A co zarůstání chloupků? Jste na tom stejně jako my? Raději ani nemluvit? Máme pro Vás řešení,nejnovější typ laseru pro epilaci. Hned jsme to na sobě všechny vyzkoušely a jsme nadšené. Již po třech ošetřeních neuvěřitelný výsledek !!! A bez bolesti. 🙂

Ceník:

AKCE na podpaží
jeden vstup
850 Kč 
AKCE na podpaží
3 vstupy 15% sleva
2.000 Kč