857852998

Revoluční způsob tvarování těla, redukce celulitidy a  „povislé“ kůže

Pomocí Inteligentního ručního patentovaného přístroje ONDA 

JEDINEČNÝ V ČESKÉ REPUBLICE

Přístroj Onda je na trhu aktuálně jediný systém pro formování těla, účinnou redukci lokalizovaného tuku a projevů celulitidy, který využívá mikrovlny.

Systém generuje mikrovlny v pásmu 2,45 GHz. Energie se absorbuje v molekulách tuku, a ne v molekulách vody. Vodivost epidermis a dermis, které obsahují výrazné množství vody a žádný tuk, je pro mikrovlny z tohoto důvodu výrazně vyšší. Díky tomu mikrovlny Coolwaves TM pronikají povrchovými vrstvami kůže velmi lehce, bez nežádoucího přehřátí. Až 80% energie se koncentruje v podkožní tukové tkáni.

Naopak, tradiční rádiofrekvenční systémy s frekvencí 0,1 - 40 MHz účinkují jen na povrchu v důsledku vysoké absorbce v molekulách vody, což znamená že nejsou schopné proniknout do hlubokých vrstev tuku a navíc zvyšují riziko poškození kůže.

Působením speciálních mikrovln Coolwaves ™ dochází:

  • k redukci lokalizovaného tuku bezpečným, účinným a neinvazivním způsobem. Lyzát  (uvolněný tuk) se následně odplavuje stimulací, pro tělo přirozených metabolických procesů - podporovaných lymfatickou masáží (ruční a přístrojovou)
  • k narušení membrány podkožních tukových buněk a spojovacích segmentů mezi tukovými laloky, které způsobují celulitidu (viditelné v typickém efektu pomerančové kůry)
  • k okamžitému smrštění kolagenových vláken v dermis a stimuluje se tak tvorba nového kolagenu, čímž se  tkáň stahuje a smrskává, je pak kompaktnější a hladší

Ceník - ZAVÁDĚCÍ CENY 

Pro správný účinek dopručujeme po ošetření přístrojem ONDA provedení lymfatické masáže - podporuje fyziologické metabolické procesy odčerpávající uvolněný tuk

Zaváděcí cena
500 Kč
1x plocha 15x15 cm
V rámci jedné návštěvy lze ošetřit max. 4 až 6 ploch o velikosti 15x15 cm (což je přibližně 10 minut)
Doporučuje se ošetření opakovat v intervalu alespoň 3x po 3-4 týdnech
ZDARMA vyšetření na přístroji InBody 230
Každá další plocha 15x15 cm
500 Kč
Ošetření se provádí na ploše 15x15 cm, ale účinek se projevuje na PLOŠE VĚTŠÍ - až 20x20 cm

Kontakt

SUPERMED s.r.o.    IČ: 613 26 704

Adresa: Velká Hradební 3, 400 01 Ústí nad Labem 3. patro (výtah)

Telefon
+420 734 421 505
Redukce podkožního tuku
Tvarování problémových partií - "povislé" kůže

 

Redukce celulitidy